ЗМІ розповіли моторошні подробиці катастрофи літака під Львовом


У літаку, який зазнав аварії під Львовом 4 жовтня, страшною смертю загинули 5 осіб. Частини тіл розкидало по колгоспних садах, а вцілілі члени екіпажу були заблоковані в лайнері.

Про це розповіли мешканці села Сокільники, які стали свідками авіакатастрофи. За їхніми словами, вранці літак упав на колишні колгоспні сади, передає « Обозреватель».

«Був сильний туман, нічого не було видно. Ми думаємо, що він просто не побачив злітно-посадкову смугу. До неї там буквально кілометр», – говорить один з очевидців трагедії. Хоча при цьому є дві офіційні версії причини аварії – закінчилося пальне або ж пілот припустився помилки.
Чоловік розповідає, що люди загинули жахливою смертю. «Літак викосив дерева, як траву. Кабіна розбита в хлам, а екіпажу повідривало голови. Там частини тіл були розкидані. Начебто загинули одразу три людини. Інших заклинило в салоні, вони стукали, щоб їх врятували», – каже житель села Сокільники, де й впав літак.

4 жовтня під Львовом здійснив аварійну посадку транспортний літак Ан-12. Літак спочатку зник з радарів, а потім здійснив аварійну посадку за 1,5 км від злітно-посадкової смуги міжнародного аеропорту «Львів». У літаку перебували семеро членів екіпажу та ще одна особа, яка супроводжувала вантаж.

Зараз розглядається дві версії аварійної посадки вантажного Ан-12 поблизу аеропорту Львів: помилка пілота і нестача пального.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/extreme/zmi-rozpovily-motoroshni-podrobytsi-katastrofy-litaka-pid-lvovom/” Об этом сообщает amurburger.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя