У Луцьку реконструюють та добудують комерційний об’єкт


Реконструкцію з добудовою здійснять на вулиці Володимирській.

Містобудівні умови та обмеження для проектування реконструкції «Будівлі з приміщеннями аптеки, бару, пункту побутового обслуговування населення та «Пункту побутового обслуговування населення» під «Будівлю з приміщеннями бару, аптеки, магазинів, пункту побутового обслуговування населення» на вулиці Володимирській, 20 затвердили наказом управління містобудування та архітектури Луцької міськради від 2 вересня.

Замовником виступив громадянин Олександр Смолич. Цільове призначення ділянки площею 0,0661 гектара, що перебуває у приватній власності: комерційного призначення, категорія земель – землі житлової та громадської забудови, вид використання ділянки – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Гранично допустима висотність будівлі становить 13,6 метра, максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки – 70%. Мінімально допустимі відстані від об’єкта до існуючих будинків та запроектованих будівель та споруд на суміжних територіях – 9 метрів. Планувальні обмеження санітарно-гігієнічного характеру та природоохоронного характеру – санітарно-захисна зона виробничих об’єктів 1-3 класів шкідливості, другий пояс зони санітарної охорони водозаборів Луцького родовища підземних вод. Існуюча мережа каналізації з північно-східної сторони, що потрапляє в зону будівництва, підлягає перенесенню, згідно з проектом, погодженим з власником мережі.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/u-lutsku-rekonstruiuiut-ta-dobuduiut-komertsiynyy-obyekt/” Об этом сообщает 0332ua.com со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя