Хотінські фестини: у Калуському районі пригощати справжнім кулішем будуть українські реєстрові козаки

Об этом сообщает pozitciya.in.ua со ссылкой на СМИ.


Про це у соціальній мережі Фейсбук написав Андрій Ляхович, пишуть Версії.


Бажаючих запрошують стати не тільки глядачем, але й учасником святкової програми, яка буде складатися з кількох частин.


“Перша – спортивна: прошу любителів футболу формувати футбольні команди із 10 чол. (1 воротар, 7 польових, 3 запасних) та дати згоду на участь в турнірі, зателефонувавши на 099-90-99-529. Минулого року турнір видався видовищним, де найсильнішими були “Карпати” (команда поліції). Також до спортивної складової ввійдуть змагання з армреслінгу, настільного тенісу, мегашашок.

Друга частина фестин – мистецька. До концертної програми прошу долучитися усіх, хто коли-небудь виступав у нашому клубі чи на наших фестинах. Розраховуємо на власні колективи, адже гідно виглядає хор “Родина”, високий рівень в духового оркестру, хороший репертуар в ансамблю “Небовзори”, прекрасні артисти в театрі “Оберіг”. Запрошую також митців слова, поетів, старожилів для презентації власних творів, спогадів”, – йдеться у дописі.

Окрім того, під час концерту будуть доступні фотозони, а також вперше пригощати справжнім кулішем усіх присутніх будуть українські реєстрові козаки. Вкінці заплановані танці в стилі ретро.

Детальна інформація за тел. 099-90-99-529.Джерело статті: “https://versii.if.ua/post-u-fb/hotinski-festini-u-kaluskomu-rayoni-prigoshhati-spravzhnim-kulishem-budut-ukrayinski-reyestrovi-kozaki/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя